29 września, 2023
-

Zebrane! Z części waszych i z moich środków. Chyba dobrze?

Udostępnij:
Pin Share
[Aktualizacja: 28.08.2019] Jak widać, sytuacja opanowana i strona dalej działa. Znaczy: hosting został zachowany.

Dokonałam wpłaty z przekazanych przez część z Was środków na zrzutce i swoich własnych. Wszystkim Wam, którzy dorzucili się i dorzucają nadal, dziękuję.

Ale nadal można wpłacać na cele pomocowe i odwdzięczeniowe: wkrótce zrzutka będzie przerobiona na zrzutkę na organizację fundacji pomocowej. W ramach tych działań można wpłacać nadal na zrzutkę utworzoną na cele hostingu. Ja po prostu później zmienię jej tytuł, a wpłacone środki pozostaną.

Każdy z Was, jeśli tylko uzna, że to potrzebne, będzie mógł się dorzucić do organizacji fundacji.

Link do zrzutki: na dole strony.


Na podstawie dobowej liczby wejść i liczby poleceń powiedziałabym co innego. A z zaangażowania w to, aby treści na blogu były nadal dostępne wynika, że zależy tylko 4 osobom (nie licząc mnie). O co więc chodzi? Sama sobie bez Was nie poradzę. Mam nie prowadzić dalej? Po weekendzie hostingu pewnie już nie będzie, bo kończy się termin płatności, a więc blog będzie już niedostępny. Jest więc ostatni dzwonek. To co, będziemy to utrzymywać dalej, czy dajemy sobie spokój?

Ostatnio zbieraliśmy na domenę, czyli na to, aby nadal adres jaksieuwolnic.org.pl prowadził do bloga “Jak się uwolnić” przez cały kolejny rok. I, jak widać, blog jest nadal dostępny pod tym adresem 😘

Tym razem zbieramy na hosting. To sprawa większej wagi, bo chodzi o opłatę za miejsce, na którym dostępny jest cały blog. To również roczna opłata. I ostatnia z dwóch, jakie są związane z utrzymaniem tego bloga.

Zatem, jeśli zależy Ci na tym, aby ten blog istniał dalej w internetowej przestrzeni, to możesz teraz wyrazić to poprzez dorzucenie się do tego na Zrzutka.pl – przycisk do wpłat i adres poniżej.

Całkowita kwota do zapłaty na [dzień 25.08.2019] to 207 zł 157 137 zł

Minimalna kwota, jaką możesz wpłacić: 5 zł

Z góry dzięki.

https://zrzutka.pl/4w5c7x

Udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.